O firmie

Biuro Rachunkowe istnieje od 2000 roku. Zostało założone w prywatnym domu przy ul. Buczka 9. Dzisiaj mieści się w pięknym lokalu w centrum miasta obok „Serca Suwałk” przy ulicy Noniewicza 65. Przeurocze miejsce stworzono z myślą o jego klientach – samo centrum miasta, za budynkiem liczne miejsca parkingowe, w tym ze specjalną rezerwacją dla klientów biura.

Lata praktyki w zawodzie doradcy podatkowego poprzedzone wieloletnim doświadczeniem zaczerpniętym z pracy w kontroli skarbowej i w połączeniu z nieustannym dokształcaniem pozwalają zapewnić klientom naszego biura usługi o najwyższej jakości. Poza gwarancją spokoju dotyczącą rozliczeń z Urzędem Skarbowym i ZUS, oferujemy naszym klientom możliwość współpracy z wieloma specjalistami z zakresu prawa, ubezpieczeń, pośrednictwa finansowego, wysoko wykwalifikowanymi informatykami, znawcami reklamy i marketingu oraz wieloma innymi doświadczonymi przedstawicielami zawodów niezbędnych w każdym biznesie.

W związku z tym, że każdego klienta traktujemy indywidualnie, to chcąc dopasować zakres oferowanych usług do potrzeb, prosimy o kontakt bądź do odwiedzenia naszego biura. Zapraszamy!